Junior Implementation Specialist / Customer Success

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:
  • Poszukujemy do działu Customer Success osoby, która skutecznie pomoże naszym klientom wdrażać nasze rozwiązanie
  • Po początkowym etapie bardzo intensywnego szkolenia, oraz pracy bezpośrednio ze specjalistą ds wdrożeń systemów marketing automation, kandydat będzie samodzielnie prowadził wdrożenia systemu u klienta
Zakres obowiązków:
  • Wsparcie klientów za pośrednictwem naszego chatu
  • Indywidualne video rozmowy z klientami pomagające im wdrożyć naszą technologię
  • Prowadzenie klientów w ramach pakietu Assistance (określenie strategii e-marketingowej oraz wsparcie w jej implementacji)
  • Tworzenie artykułów do bazy wiedzy oraz poradników na firmowy blog
Wymagania:
  • Znajomość zagadnień związanych z marketingiem internetowym oraz analityką
  • Chęć rozwijania swoich kompetencji w obszarze marketingu, sprzedaży i technologii marketingowych
  • Płynny angielski w mowie i piśmie (większość rozmów z klientami odbywa się w języku angielskim)
  • Umiejętność szybkiego uczenia sie
Mile widziane:
  • Doświadczenie pracy w agencji reklamowej lub rozwiązaniu sprzedawanym w modelu SaaS najchętniej MarTech lub CRM
  • Dodatkowy język - płynny w mowie i piśmie (hiszpański, niemiecki lub inny)
Oferujemy:
  • pracę w silnie zmotywowanym zespole skutecznie podbijającym światowe rynki
  • możliwość uczenia się od bardziej doświadczonych kolegów, codzienny support,
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczna,
  • Macbook Pro,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres michal@userengage.com w tytule wiadomości podając: Junior Implementation Specialist / Customer Success

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez UserEngage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest UserEngage Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 87. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.